Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta Piekary Śląskie

Kolorowy pasek

Składy obwodowych komisji wyborczych na terenie miasta Piekary Śląskie w wyborach samorządowych wyznaczonych na dzień 12 listopada 2006r.

Składy obwodowych komisji wyborczych

 

na terenie miasta Piekary Śląskie w wyborach samorządowych

wyznaczonych na dzień 12 listopada 2006 r.

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1

 

siedziba:

Środowiskowy Dom Kultury ul. Tarnogórska 49

 

 

 

 

 

L.P.

 

Imię i Nazwisko

 

Funkcja

 

1

Ficek   Michał

członek

2

Lepsza Katarzyna

członek

3

Liberadzka Magdalena

członek

4

Małota-Gwóźdź Katarzyna

członek           

5

Paliga Jerzy

przewodniczący

6

Podora Gizela

członek

7

Sowa Ewa

członek

8

Surowiec Adam

członek

9

Świerczek Jerzy

zastępca przewodniczącego

 

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2

 

siedziba:

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1

ul. Tarnogórska 40

 

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Brol Mateusz

członek

2

Bujoczek Anna

członek

3

Cebula Justyna

członek

4

Cichy Gabriela

członek

5

Głodek Magdalena

członek

6

Kamela Malwina

przewodniczący

7

Kołtun Sławomir

członek

8

Kurowska Monika

zastępca przewodniczącego

9

Podora Mateusz

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3

 

siedziba:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul.Olimpijska 3

 

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Kempińska Jolanta

członek

2

Kozak Grażyna

członek

3

Kulik Monika

członek

4

Misiak Aleksandra

członek

5

Mitas Anna

członek

6

Pajor Barbara

członek

7

Szaflik Beniamin

przewodniczący

8

Tobolik Danuta

członek

9

Zając Lucjan

zastępca przewodniczącego

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Księdza Waculika 10

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Błaszczak Artur

członek

2

Gostomska Katarzyna

członek

3

Korus Anna

członek

4

Lizurek Barbara

członek

5

Porada Patrycja

członek

6

Sroka Izabela

zastępca przewodniczącego

7

Stankiewicz Grażyna

przewodniczący

8

Wąsowska Beata

członek

9

Zogłowek Karina

członek

 

 

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5

 

siedziba:

Rozdzielnia Gazu ul. Generała Maczka 3

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Lewandowska Małgorzata

członek

2

Liwowski Henryk

przewodniczący

3

Niepiekło Marcin

członek

4

Roman Ksenia

członek

5

Siwy Ewa

członek

6

Skutnik Krzysztof

zastępca przewodniczącego

7

Szulc Beata

członek

8

Śmieszek Bartosz

członek

9

Żurek Piotr

członek

 

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Śląska 8

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Bandura Agata

przewodniczący

2

Bandura Zuzanna 

członek

3

Ficek Łucja

członek

4

Fischer Barbara

członek

5

Jajszczok Jolanta

członek

6

Krzymińska Irena

zastępca przewodniczącego

7

Obodecka Bożena

członek

8

Oleksik Gabriela

członek

9

Skrzydło Jolanta

członek

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Śląska 8

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Denderski Bogna

zastępca przewodniczącego

2

Długi Magdalena 

przewodniczący

3

Dratwińska Zofia

członek

4

Jajszczok Aleksandra

członek

5

Kapuściński Marek

członek

6

Krajan Ewa

członek

7

Szenkel Renata

członek

8

Szenkel Sławomir

członek

9

Tunk Agnieszka

członek

 

 

  


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Śląska 8

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Cwynar Rafał

członek

2

Czupryna Katarzyna 

przewodniczący

3

Horeczy Daniel

członek

4

Karch Urszula

członek

5

Kołodziej Agnieszka

członek

6

Krauze Marceli

członek

7

Meler Jolanta

członek

8

Ogrodnik-Jendrzejczak Dominika

zastępca przewodniczącego

9

Walaszczyk Zofia

członek

 

  


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9

 

siedziba:

Miejskie Gimnazjum Nr 1 ul. Armii Krajowej 2

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Czupryna Tomasz

członek

2

Deja Grzegorz 

zastępca przewodniczącego

3

Dolatowska Lidia

członek

4

Kiełkucka Izabela

przewodniczący

5

Lizurek Dawid

członek

6

Muszalik Anna

członek

7

Pajor Agnieszka

członek

8

Szczepańska Sabina

członek

9

Świątek Monika

członek

 

 

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10

 

siedziba:

Miejskie Gimnazjum Nr 1 ul. Armii Krajowej 2

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Boszko Ilona

członek

2

Czaplik Marzena

przewodniczący

3

Gawron Janusz

członek

4

Gospodarczyk Mateusz

członek

5

Lasok Renata

członek

6

Lizurek Andrzej

członek

7

Salij Aleksander

zastępca przewodniczącego

8

Świder Justyna

członek

9

Winiarz Gabriela

członek

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11

 

siedziba:

Miejskie Gimnazjum Nr 2 ul. Księdza Popiełuszki 8

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Błoszyk Irena

członek

2

Habrajski Marcin

przewodniczący

3

Kacy Urszula

zastępca przewodniczącego

4

Kaszuba Wojciech

członek

5

Opielka Karol

członek

6

Rajchelt Magdalena

członek

7

Świniarska Jolanta

członek

8

Wacławczyk Ewa

członek

9

Wiśniewska Dolorosa

członek

 

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12

 

siedziba:

Miejskie Gimnazjum Nr 2 ul. Księdza Popiełuszki 8

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Bartnik Agata

zastępca przewodniczącego

2

Hanus Michał

członek

3

Kłak Katarzyna

członek

4

Koprowski Piotr

przewodniczący

5

Oleksik Martyna

członek

6

Opara Monika

członek

7

Suszyło Monika

członek

8

Wiśniewska Ewa

członek

9

Zębik Przemysław

członek

 

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13

 

siedziba:

Zasadnicza Szkoła Zawodowa ul. Bytomska 207

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Gruszczyk Stefan

członek

2

Kocot Ginter

członek

3

Kozera Zofia

członek

4

Kozyra Agnieszka

członek

5

Liwowska Gabriela

członek

6

Malchrzyk Roman

przewodniczący

7

Mazur Katarzyna

członek

8

Namysło Anna

zastępca przewodniczącego

9

Zabagło Maria

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14

 

siedziba:

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy ul. Księdza Ficka 1

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Gajda Ilona

członek

2

Kula Elżbieta

przewodniczący

3

Kuziemska Karolina

członek

4

Nowak Michał

członek

5

Paga Roman

zastępca przewodniczącego

6

Strączkowska Józefina

członek

7

Tryścień Magdalena

członek

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 15

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Chopina 11

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Bakalarska Mirosława

członek

2

Karwacki Jacek

członek

3

Krawczyk Katarzyna

członek

4

Małota Halina

członek

5

Pluszczyk Teresa

członek

6

Pozimska Anna

przewodniczący

7

Sowa Agnieszka

zastępca przewodniczącego

8

Wystrach Patrycja

członek

9

Żurek Izabela

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 16

 

siedziba:

Miejskie Gimnazjum Nr 3 ul. Bytomska 81a

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Cichy Sławomir

członek

2

Dyga Roman

członek

3

Dziadura Agnieszka

członek

4

Karp Wiesław

członek

5

Kubik Wioleta

przewodniczący

6

Małota Monika

zastępca przewodniczącego

7

Polmańska Marta

członek

8

Więdlocha Anna

członek

9

Zarębski Janusz

członek

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 17

 

siedziba:

Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej ul. Bytomska 62

 

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Adamiec Joanna

członek

2

Bek Emilia

członek

3

Gruszeczka Anna

przewodniczący

4

Jajszczok Agnieszka

członek

5

Matejczyk Tomasz

członek

6

Wajda Izabela

zastępca przewodniczącego

7

Zaporowska Renata

członek

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 18

 

siedziba:

Liceum Ogólnokształcące ul. Gimnazjalna 24

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Grajewska-Wróbel Joanna

członek

2

Hahn Agnieszka

członek

3

Klyta Łucja

zastępca przewodniczącego

4

Małota Andrzej 

członek

5

Mazur Paulina

członek

6

Mądrzyk Jolanta

członek

7

Owczarek Marian

członek

8

Zbojak Anna

przewodniczący

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 19

 

siedziba:

Szpital Miejski ul. Szpitalna 11

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Jędrak Adrian

członek

2

Kamińska Sylwia

zastępca przewodniczącego

3

Pytlik Urszula

członek

4

Rakowska Grażyna 

członek

5

Sośniok Zygmunt

przewodniczący

6

Szczerba Ewa

członek

7

Wajda Jacek

członek

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 20

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Szpitalna 9

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Grzywocz Jakub

przewodniczący

2

Korona Patrycja

członek

3

Latusek Mariola

członek

4

Matejczyk Dominika 

członek

5

Mięsowicz Wiesława

członek

6

Szołtysik Helena

członek

7

Telenga Aneta

członek

8

Wicik Justyna

członek

9

Zaporowska Marta

zastępca przewodniczącego

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 21

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Szpitalna 9

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Kańtoch Krystyna

przewodniczący

2

Karwacki Tomasz

członek

3

Kocur Anna

członek

4

Krasówka Grażyna 

członek

5

Majowski Mariusz

członek

6

Przybycin Klaudiusz

zastępca przewodniczącego

7

Seget Grzegorz

członek

8

Wołkow Wanda

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 22

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 12 ul.Związkowa 14

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Kasica Anna

członek

2

Koczwara Bogdan

członek

3

Machalica Andrzej

przewodniczący

4

Mikołajczyk Danuta 

zastępca przewodniczącego

5

Październik Monika

członek

6

Pudlik Monika

członek

7

Rodzik Jolanta

członek

8

Smyła Jerzy

członek

9

Zając Marcin

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 23

 

siedziba:

Ośrodek Kultury „Andaluzja" ul. Oświęcimska 45

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Białas Aleksandra

członek

2

Białasie Barbara

członek

3

Gancarczyk Łukasz

przewodniczący

4

Grohsfeld Mirosław   

członek

5

Lesik Gabriela

członek

6

Ormińska Joanna

zastępca przewodniczącego

7

Szczerba Edward

członek

8

Szendzielorz Małgorzata

członek

9

Wachowiak Aleksandra

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 24

 

siedziba:

Zespół Szkół Nr 1 ul. Skłodowskiej-Curie 49

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Balon Joanna

przewodniczący

2

Góra Bogumiła

członek

3

Kroczek Marcin

członek

4

Łapok Przemysław   

zastępca przewodniczącego

5

Nowak Łukasz

członek

6

Reiss Lidia

członek

7

Rennert Patrycja

członek

8

Witas Bernard

członek

9

Zalewska Kamila

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 25

 

siedziba:

Zespół Szkół Nr 1 ul. Skłodowskiej-Curie 49

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Grandoch Teresa

członek

2

Meler Marcin

członek

3

Mróz Wojciech

zastępca przewodniczącego

4

Nowak Joanna   

członek

5

Porada Józef

członek

6

Rennert Seweryn

członek

7

Skotnicka Joanna

przewodniczący

8

Szymkiewicz Amelia

członek

9

Szymura Antonina

członek

 

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 26

 

siedziba:

Miejskie Gimnazjum nr 4 ul. Skłodowskiej-Curie 108

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Komor Jolanta

członek

2

Kruk Agnieszka

członek

3

Łaskawiec Ireneusz

członek

4

Majowska Irena   

członek

5

Skrzypczyk Rafał

przewodniczący

6

Sobala Aneta

członek

7

Szendzielorz Mariusz

członek

8

Wachowiak Grażyna

członek

9

Ziemska Joanna

zastępca przewodniczącego

 

  


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 27

 

siedziba:

Miejskie Gimnazjum nr 4 ul. Skłodowskiej-Curie 108

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Gajdzik Adam

członek

2

Gawron Beata

członek

3

Koprowski Zbigniew

przewodniczący

4

Krauza Agnieszka   

członek

5

Miller Barbara

członek

6

Potempa Piotr

członek

7

Sulej Agnieszka

członek

8

Wachowiak Agnieszka

zastępca przewodniczącego

9

Zadora Piotr

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 28

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Biskupa Bednorza 29

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Kozyra Marek

zastępca przewodniczącego

2

Lenart-Zawojowska Ewa

członek

3

Morawiec Justyna

członek

4

Mularczyk Mirosława   

członek

5

Osika Anna

członek

6

Szypuła Ilona

członek

7

Świerczek Halina

przewodniczący

8

Więckowska Marta

członek

9

Zdebik Katarzyna

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 29

 

siedziba:

Szkoła Podstawowa Nr 15 ul. Kotuchy 40

 

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Bukarz Anna

członek

2

Chromy Barbara

zastępca przewodniczącego

3

Jaruga Ewa

członek

4

Karmański Ryszard   

członek

5

Konieczna Agnieszka

członek

6

Kozak Janusz

przewodniczący

7

Piskon Irena

członek

8

Weber Stanisław

członek

9

Żydek Aleksandra

członek

 

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 30

 

siedziba:

Dom Pomocy Społecznej ul. Trautmana 4

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Bacia Justyna

członek

2

Bala Dariusz

członek

3

Bloch-Wieczorek Dorota

członek

4

Fus Hanna   

przewodniczący

5

Gruszka Monika

członek

6

Janda Izabela

zastępca przewodniczącego

7

Mickiewicz Iwona

członek

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 31

 

siedziba:

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 ul. Rycerska 15a

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Białas Emilia

zastępca przewodniczącego

2

Kamińska Agata

członek

3

Krauza Regina

członek

4

Makowska Agnieszka   

członek

5

Prudło Beata

członek

6

Sieja Danuta

członek

7

Szczyrba Anna

członek

8

Tajs Katarzyna

członek

9

Zbojak Janusz

przewodniczący

 

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 32

 

siedziba:

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 ul. Rycerska 15a

 

 

L.P.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

1

Jurczyński Mateusz

członek

2

Leśniowska Helena

zastępca przewodniczącego

3

Nowak Sebastian

przewodniczący

4

Podora Danuta   

członek

5

Popczyk Monika

członek

6

Sieja Joanna

członek

7

Stanik Natalia

członek

8

Szypuła Cecylia

członek

9

Zbojak Artur

członek

 

Załączniki

Składy obwodowych komisji wyborczych (106.1kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Składy obwodowych komisji wyborczych (354.5kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Janina Wieczorek
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Janina Wieczorek
Data wprowadzenia:2006-12-13 10:52:25
Opublikował:Janina Wieczorek
Data publikacji:2006-12-13 11:10:12
Ostatnia zmiana:2006-12-13 11:10:12
Ilość wyświetleń:5774
Urząd Miasta Piekary Śląskie
ul.Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij